Dortmund řeči o Haalandově odchodu do Realu či Barcy nepřekvapují. Jeho agenta Raiola dobře zná...

Dortmund řeči o Haalandově odchodu do Realu či Barcy nepřekvapují. Jeho agenta Raiola dobře zná...

Vedení Borussie Dortmund nepředpokládá, že by dvacetiletá ofenzivní hvězda Erlign Haaland operovala v příštím soutěžním ročníku 2021/2022 někde jinde, než právě v Signal Iduna Parku.

A to i navzdory proklamacím jeho agenta Mina Raioly, který v v případě norského forvarda zmiňuje nejzářivější obry LaLigy...

"Předpokládám, že Erling bude i v budoucí sezoně hrát v Dortmundu. Mohu prozradit, že je s naším značkou absolutně identifikovaný," citoval web sport.sk slova funkcionáře Sebastiana Kehla.

Někdejší kapitán BVB se nenechal vykolejit prohlášením manažera, ve kterém zazněla i věta "jestli přijdou tak velké kluby s obrovskou historií jako Real nebo Barcelona, je těžké říci ne."

"Mina Raiolu známe moc dobře. Proto nás taková vyjádření nepřekvapují. Nezlobíme se, protože víme, že řešíme mediálně sledovaného střelce. A v tomto případě spekulace nikdy neutichnou," přidal portálem sport.sk citovaný jednačtyřicetiletý Kehl.

Někdejší vytáhlý hráč Molde či Salzburgu, který nasázel v doznívající bundesligové sezoně 25 branek a v Lize mistrů jich přidal dalších deset, má na vestfálské půdě smlouvu až do roku 2024.

Pokud by ji dodržel a napodobil svého o jedenáct let staršího spoluhráče Marca Reuse, jenž byl s odchodem na jiné adresy spojován celou řadu transferových oken, bylo by to překvapení obřích rozměrů.

Zdroj: sport.aktuality.sk

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.