Kováč odsoudil konec Zavadila: Byl tu od rána do večera. Pro klub je to špatně, hodně kluků je z toho v šoku

Kováč odsoudil konec Zavadila: Byl tu od rána do večera. Pro klub je to špatně, hodně kluků je z toho v šoku

Poslední Opava, která má před sebou ligový souboj se čtrnáctým Zlínem, tento týden provedla několik personálních změn, jež se dotkly i Pavla Zavadila, který byl zbaven funkce sportovního manažera a slezská značka mu má hledat jinou pozici.

Hlavní trenér Radoslav Kováč byl po jeho konci již po pár měsících v šoku. "Za mě je to pro klub špatně. I to, jak se to stalo, je pro mě nešťastné. Je to i persona celého regionu," upozornil na stránkách Deníku Sport jednačtyřicetiletý odborník.

"Hodně kluků je z toho v šoku. Budou se s tím muset poprat. Byl tu od rána do večera. Dělal to s velkým zápalem. Celkově stmeloval i mládež. Klub by si měl takových lidí vážit," doplnil na serveru isport.blesk.cz bývalý zaměstnanec Sparty.

Opavské vedení zároveň poznamenalo, že další změny mohou časem nastat i v realizačním týmu. Exreprezentant má však ve Slezsku smlouvu ještě na dva roky a původně počítal s tím, že by své mužstvo vedl i v příštím druholigovém ročníku...

"Jestli mě odvolají, nebo ne, je to poslední, co teď řeším. Dělám svoji práci na maximum. Ale vím, že výsledky nejsou. Nejvíc mě trápí, že nevyhráváme," přiznal ve Sportu nadřízený Hellebranda, Kulhánka, Březiny, Smoly a spol.

Pleštila vábil do svých řad šampion Elitserien, výše nabídky však zatím mladíka udržela na Střelnici

Zdroj: isport.blesk.cz