Nový trenér Dukly: Mentalita týmu není v pořádku. Ukazuje se, kdo z hráčů by měl v týmu zůstat a kdo ne

Nový trenér Dukly: Mentalita týmu není v pořádku. Ukazuje se, kdo z hráčů by měl v týmu zůstat a kdo ne
OBSAHUJE OHLASY

Dukle se nedaří ani po změně trenérského štábu a poražena odešla již třikrát za sebou, s tím, že tříbodový zisk dvanáctého Táborska se na Julisce nečekal.

Za tým, jehož svatyni hájil Kinský a v poli operovali např. Doumbia, Faleye, Hadaščok nebo Ayaong, skóroval pouze Fábry, nicméně hosté výsledek otočili ještě v prvním dějství zásluhou Pence a Navrátila.

Dejvická značka je tak v tabulce na sedmé pozici, ovšem osmá Chrudim i devátá Jihlava má stejný bodový zisk. A to, aby mělo po čtyřiadvaceti kolech v rámci FNL více porážek (9) než výher (8), rozhodně nebývá obvyklé...

Bohuslav Pilný, nástupce Romana Skuhravého, rozhodně nemůže být spokojen. "Táborsko vyhrálo zaslouženě, hlavně za první poločas. Největším zklamáním pro mě je, že jsme na rozdíl od soupeře nedali do zápasu srdce," posteskl si osmačtyřicetiletý odborník, jehož slova nabídl web fkdukla.cz.

"Měli jsme obrovské problémy v hlavičkových soubojích, které jsme nechtěli podstupovat. Druhý poločas byl od nás herně lepší, i když jsme nedali gól," doplnil.

"Výkyvy ve výkonech nejsou náhoda. Myslím si, že mentalita týmu není v pořádku. Ukazuje se, kdo z hráčů by měl v týmu zůstat a kdo ne," zakončil na fkdukla.cz kouč s minulostí v Hradci, Sokolově i na Žižkově, jehož nynější tým se v sobotu utká s lépe postaveným Ústím nad Labem, které z posledních šesti utkání prohrálo hned pětkrát.

Glosa Honzy Rajnocha: Z Plzně se stává průměrný ligový tým, z boje o druhé místo cítím pachuť

Zdroj: fkdukla.cz