Na Letné může dojít k návratu ztraceného syna. Vrba by se prý nebránil příchodu Čermáka...

Na Letné může dojít k návratu ztraceného syna. Vrba by se prý nebránil příchodu Čermáka...

V nedávné minulosti platilo, že se v rámci Sparty a Plzně převlékaly dresy zejména směrem na západ Čech. Nyní by se však mohl realizovat opačný scénář...

Podle Deníku Sport by totiž mohlo na Letné dojít k "návratu ztraceného syna", neboť je s vicemistrem Fortuna:ligy spojován šestadvacetiletý odchovanec sparťanského prostředí Aleš Čermák.

S bývalým tvořivým hráčem Loko Vltavín, Hradce Králové i Mladé Boleslavi, který spadá pod agenturu Sport Invest, by se údajně opět rád sešel Pavel Vrba, jenž už s ním pracoval ve Štruncových sadech.

V nedávno skončeném ročníku si "nový Matějovský", jak ho před pár lety v interview pro Hattrick nazval Patrik Schick, připsal v rámci osmadvaceti vystoupené 10 branek a 3 asistence, což není úplně špatné.

Viktoria, jíž čeká v létě "pouze" nově utvořená Konferenční liga, už si navíc údajně nemůže finančně vyskakovat tolik, jako dříve a pár hráčů ze svého kádru by konkurenci mohla uvolnit...

Hodnota někdejšího mládežnického reprezentanta Česka, jenž je v Doosan aréně smluvně vázán do 30. 6. 2023, se pohybuje okolo 2 milionů eur, což je něco málo přes 50 milionů korun.

První duel letní přípravy sehraje Plzeň 26. června proti Spartaku Trnava a ve stejný den si to Sparta rozdá s Duklou. V jakém trikotu asi současného svěřence Michala Bílka zastihneme?

 

Plácne se Sparta přes kapsu v alžírské Ligue 1? Rosického zajímá tento střední záložník...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.