Šádek Hořavovi poděkoval za 8 let služeb. Ten se plánuje rozhodnout o své budoucnosti v příštích dnech...

Šádek Hořavovi poděkoval za 8 let služeb. Ten se plánuje rozhodnout o své budoucnosti v příštích dnech...

Každý příběh má svůj začátek i konec. Ten, který se týká Tomáše Hořavy na západě Čech, dopsal svou poslední kapitolu po osmi letech.

Odchovanec olomouckého fotbalu si připsal v dresu Viktorie 274 soutěžních startů s bilancí třiačtyřiceti branek, s tím, že si zahrál jak Ligu mistrů, tak Evropskou ligu a na své konto si připsal hned tři mistrovské tituly.

Na bilanci bývalého reprezentanta Česka je zajímavá i skutečnost, že v každé z osmi plzeňských sezon alespoň jednou skóroval.

"Tomáš byl v posledních letech nedílnou a důležitou součástí našeho klubu. Má velký podíl na úspěších, kterých se nám podařilo dosáhnout. V živé paměti mám například jeho krásný gól do sítě Manchesteru City v Lize mistrů. Chtěl bych mu za celý klub i za naše fanoušky poděkovat, popřát mu hodně štěstí v budoucnu a samozřejmě se s ním budeme chtít oficiálně rozloučit při jednom ze zápasů nové sezony, ovšem tak, aby u toho mohli být fanoušci na tribunách," pronesl na webu fcviktoria.cz generální ředitel Adolf Šádek.

A co další kroky? Sám záložník vše musí rozlousknout v nejbližší době. "V následujících dnech se plánuji rozhodnout o své budoucnosti," přidal na klubovém webu třiatřicetiletý středopolař se sedmičkou na zádech, který už nějaký čas pracuje na trenérské licenci.

Že by návrat do Sigmy Olomouc na sezonu či dvě a poté trenérský návrat do struktur západočeské značky?

Plácne se Sparta přes kapsu v alžírské Ligue 1? Rosického zajímá tento střední záložník...

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.