Prověřený univerzál s výborným charakterem už je v Edenu. Slavia je top klub, jeden z nejlepších v Evropě, září Schranz

Prověřený univerzál s výborným charakterem už je v Edenu. Slavia je top klub, jeden z nejlepších v Evropě, září Schranz
OBSAHUJE VIDEO

Sedmadvacetiletý slovenský rychlík se sparťanskou minulostí Ivan Schranz opustil Jablonec již po roce a až do června 2024 se upsal Slavii, jež naopak na severočeské Střelnici ponechala Jaroslava Zeleného a k němu přibalila i Tomáše Malínského.

Vyjednávání za sešívanou stranu vedl sportovní ředitel mistra Jiří Bílek. "Ivan patří k nejlepším hráčům letošního ligového ročníku, navíc se v Česku prosazuje už delší dobu. Je to prověřený hráč s výborným charakterem, který dokáže v útočné fázi zahrát na více postech. Věříme, že pro Slavii bude vhodnou posilou," pronesl funkcionář na stránkách slavia.cz.

Slovenský reprezentant se sedmi mezinárodními vystoupeními a jedním přesným zásahem dostal v Edenu tříletý kontrakt a je pochopitelně spokojen. Ocitl se v klubu, který bude mít ještě větší ambice než Peltova značka.

"Slavia je top klub, jeden z nejlepších v Evropě. Když o mě projevila zájem, neměl jsem důvod váhat! Pokusím se dát do svých výkonů maximum a pomoci mužstvu tak, jak jen budu umět. Udělám pro to všechno, chci získávat trofeje," přidal autor 13 ligových tref z ročníku 2020/2021.

Na jaký post by si na Sinobo Stadium troufl nejvíc? "To ještě nevím, těžko předvídat. Jak mě budou chtít trenéři využívat, to už je na nich. Každopádně se pokusím dát do svých výkonů maximum a pomoci mužstvu tak, jak jen budu umět. Udělám pro to všechno," doplnila čerstvá akvizice tuzemského šampiona, která přišla o závěr sezony kvůli zadnímu stehennímu svalu.

Pro bývalého křídelníka Spartaku Trnava s krátkou minulostí v kyperském AEL Limassol, se jedná již o páté české angažmá. Prošel totiž také Spartou, Duklou a Dynamem České Budějovice.

Plzeň se po třech letech loučí s Ekpaiem. Hlavně, ať drží zdraví, vzkazuje sportovní úsek Viktorie

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.