Ancelotti má na hladovém seznamu letních posil nečekané jméno do útoku. Odkud jej chce odlovit?

Ancelotti má na hladovém seznamu letních posil nečekané jméno do útoku. Odkud jej chce odlovit?

Ostřílený italský stratég má zkušeností na rozdávání a Los Blancos si od jeho návratu na San Bernabéu slibují, že se opět zapojí do boje o cenné trofeje. Nepříliš vydařená uplynulá sezóna vyhnala ze španělské metropole Zidaneho a Carlo Ancelotti má k dispozici několik týdnů, aby získal do kabiny nové tváře. Jednou z nich by mohl být i mladík z londýnské Chelsea.

Není žádným tajemstvím, že Real Madrid už delší dobu pošilhává po nejlepších střelcích v Evropě. V jeho hledáčku skončili v uplynulých měsících třeba Mbappé, Kane či Haaland. S překvapivou zprávou nyní ale přispěchal španělský web Fichajes, který spekuluje o přesunu někdejší tváře Lipska.

Dvaašedesátiletý stratég měl díky působení v Evertonu možnost bedlivě sledovat hráče působící na Ostrovech a německý útočník působící na Stamford Bridge jej údajně očaroval. Werner měl za sebou rozporuplný půlrok během první sezóny v barvách Blues, ale v uplynulé sezóně již patřil k nejzajímavějším tvářím. Po příchodu kouče Tuchela se stal oporou, která týmu dopomohla k zisku triumfu v Lize mistrů.

 O kvalitách Wernera hovoří také čísla z minulé sezóny, ve které stihl odehrát 52 soutěžních zápasů. V nich stihl nastřílet 12 branek a přidat 15 asistencí. Chelsea se však své hvězdičky nebude chtít vzdát bez boje a nepustí jej za malý poplatek. Je zřejmé, že německý legionář nebude stát jako nejvyhlášenějšího kanonýři v Evropě, ale přestupová suma nebude i tak nízká.

Zdroj: fichajes.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.