Real už utahuje laso kolem nové hvězdy do obrany. Ancelotti cílí i na útočníka z Ostrovů

Real už utahuje laso kolem nové hvězdy do obrany. Ancelotti cílí i na útočníka z Ostrovů

Sezóna bez trofeje se výrazně podepíše pod letní přestupovou politikou Bílého baletu. Španělský královský klub plánuje učinit v nadcházejících týdnech celou řadu změn v kabině, jak již poukázal konec Sergia Ramose na San Bernabéu. Italský stratég Carlo Ancelotti už si vyhlédl nejen jeho náhradu, ale ve hře je příchod také nového střelce.

Italský stratég přišel s jasným úkolem, kterým je vrátit Real opět na vrchol. Očekává se, že Bílý balet nebude v létě šetřit a pokusí se na hráčském trhu získat hned celou řadu perspektivních tváří. Podle informací listu Marca má Ancelotti spadeno na střelce, kterého si mohl vyzkoušet v akci na Goodison Parku.

Předmětem zájmu je Dominic Calvert-Lewin, který se prosazuje taktéž v reprezentačním výběru Anglie. Toffees se ale nechtějí své čtyřiadvacetileté hvězdičky vzdávat za malý peníz a skloňuje se částka až 50 milionů liber.

Výraznou obměnou projde také defenzivní řada Realu. Ramos se již se svým dlouholetým chlebodárcem rozloučil, na odchodu je údajně i francouzský legionář Varane. Laso se ale utahuje kolem hvězdičky Sevilly a vše nasvědčuje tomu, že Jules Koundé skutečně zamíří na San Bernabéu. Dvaadvacetiletý hráč by měl stát zhruba 80 milionů eur plus bonusy.

Zdroj: marca.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.