Teplice zkouší Ledeckého z Dynama i Horáka ze Sparty. Koho si na Stínadlech proklepnou z Plzně?

Teplice zkouší Ledeckého z Dynama i Horáka ze Sparty. Koho si na Stínadlech proklepnou z Plzně?

Severočeští Skláři začali přípravu na novou sezonu jak s brankářem Čtvrtečkou, jemuž Sparta prodloužila pobyt na Stínadlech o další dva roky, tak s nováčky Chlumeckým a Laňkou či navrátilcem z hostování Hasilem.

Kouči Radimu Kučerovi se však na první přípravné jednotce před ročníkem 2021/2022 hlásilo i několik tváří, o jejichž angažmá na teplické půdě se teprve rozhodne.

Na testy dorazil např. sedmadvacetiletý forvard David Ledecký z Dynama České Budějovice, jenž je bývalým nejlepším kanonýrem druhé ligy, který v minulosti prošel také polskou klubovou adresou Górnik Zabrze.

Sportovní úsek žlutomodrých barev si proklepne také jednadvacetiletého odchovance Hradce Králové Daniela Horáka, jenž je univerzálem a momentálně patří Spartě.

Z Viktorie Plzeň dorazili na zkoušku jak Adam Kronus, tak Ondřej Štursa. V obou případech jde o perspektivní mladíci, kteří by se zatím do kádru prvního týmu v Dosan aréně nevešli.

Z třetiligové Slavie Karlovy Vary dostane příležitost středopolař Rostislav Vokáč a taktéž z ČFL, konkrétně z týmu SFK Vrchovina, dorazil na Stínadla i devatenáctiletý univerzál Josef Švanda, jenž už se s teplickou družinou krátce připravoval na konci minulé sezony.

Táborsko čile obchoduje. Tolna poslalo do Dynama, N'Diaye zkusí zaujmout v Plzni. Kdo dorazil z Baníku?

Zdroj: fkteplice.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.