Tipy na sázení: Finsko vs. Belgie

Tipy na sázení: Finsko vs. Belgie

V pondělí se fotbaloví příznivci dočkají posledních zápasů v rámci skupin B a C na evropském šampionátu. Jedním z nich bude i souboj Finska s Belgií. Potvrdí okolo Kevina De Bruyneho roli favorita?

Finsko ze zápasů s Ruskem a Dánskem vytěžilo tři body, díky čemuž se v současné chvíli nachází na třetí pozici. K postupu by svěřenci kouče Markkua Kanerva ideálně potřebovali ještě jeden bod.

Mezi největší hvězdy týmu můžeme zařadit útočníka Teemu Pukkiho, který Norwichi vystřílel postup mezi anglickou elitu. Zapomínat ovšem nesmíme ani na brankáře Hrádeckého, jenž na turnaji předvádí skvělé výkony.

Pondělním soupeřem finských fotbalistů však bude Belgie, která doposud neztratila ani jeden bod. Po výhře 3:0 nad domácím Ruskem přidala i triumf 2:1 nad Dánskem, které dlouho drželo naději alespoň na remízový výsledek.

Pro obranu Finska by měl být největší hrozbou Kevin De Bruyne, kmenový hráč Manchesteru City. Finalista letošního ročníku Ligy mistrů zatím odehrál jen 45 minut, avšak stačilo mu na to gól a asistenci.

Na co si tedy vsadit? Ačkoliv trenér Roberto Martinez některé své opory možná pošetří na vyřazovací boje, Belgie zůstává papírovým favoritem. Vsadit si na ni můžete v kurzu 1.36.

Vzhledem k tomu, že Finsko by potřebovalo ještě alespoň bod, se dá očekávat, že se prosadí obě mužstva. Na tuhle příležitost je u sázkové kanceláře Tipsport vypsán kurz 2.30.

Tip na sázení Oba týmy dají gól v kurzu 2.30 u Tipsportu

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.