Zmrhal se ocitl na Tehelném poli: Jsem nadšený, že jsem ve Slovanu, věřím, že mi tento pocit vydrží co nejdéle

Zmrhal se ocitl na Tehelném poli: Jsem nadšený, že jsem ve Slovanu, věřím, že mi tento pocit vydrží co nejdéle
OBSAHUJE VIDEO

Sedmadvacetiletý křídelník Jaromír Zmrhal, jenž byl ve druhé polovině uplynulé sezony zapůjčen v Mladé Boleslavi, opustil Brescii a na příští dva roky se upsal Slovanu Bratislava.

Na Tehelném poli by se měl zdržet minimálně do léta 2023. "Jsem nadšený, že se zrealizoval můj příchod do Slovanu. Věřím, že mi tento pocit vydrží co nejdéle. Chci si zase zahrát Evropskou ligu nebo podobnou soutěž a chci Slovanu pomoci i evropskými zkušenostmi," prohlásil na stránkách skslovan.com patnáctinásobný reprezentant Česka.

Ten se ve městě automobilů rozehrál, zasáhl do všech 20 utkání, v nichž si na své konto připsal pět branek a šest gólových asistencí a věří, že si herní pohodu přenese také k našim východním sousedům.

"Na jaře na hostování v Boleslavi jsem se cítil dobře, na rozdíl od působení v Brescii jsem opět hrál na své pozici na křídle a začal jsem si zase užívat fotbal. Věřím, že ve Slovanu to bude stejné," doplnil exslávista.

Pro nejslavnější slovenskou značku, ke které se Zmrhal připojil na soustředění v Rakousku, jde o letní posilu s pořadovým číslem 4. "Tímto přestupem jen navazujeme na to, co jsme deklarovali. V létě je naším záměrem přivést zkušené hráče pro splnění dlouhodobého cíle v podobě postupu do skupiny jednoho z evropských pohárů. Zmrhal má hodně zkušeností z mezinárodního fotbalu, své kvality už potvrdil ve Slavii. Přichází primárně jako levý křídelník, ale může hrát i napravo. Přinese nám kvalitu, zvýšení konkurence na křídlech a cenné zkušenosti. Věřím, že naše spolupráce bude úspěšná," podotkl generální ředitel Slovanu Ivan Kmotrík mladší.

Slovan hraje v úterý přípravu se slovinským Mariborem. Ve čtvrtek pak narazí na chorvatské Dinamo Záhřeb a ruský Orenburg a v sobotu pak vyzve rakouskou Admiru. Zmrhala tedy čeká na nové adrese velmi rychlý debut.

Zajímavá posila pro Duklu! Na Julisku se vrací útočník, co oblékal dres Slavie či Jablonce

Zdroj: skslovan.com