Nováček posiluje. Do Hradce míří Klíma z Boleslavi, zkouší se i Fendrich

Nováček posiluje. Do Hradce míří Klíma z Boleslavi, zkouší se i Fendrich
PŘED SEZONOU

Hradec Králové, který v minulém týdnu obdržel licenci pro účast v příštím ročníku FORTUNA:LIGY posiluje. Podle klubového Facebooku dolaďují Votroci příchod Jakuba Klímy z Boleslavi a testuje se i náhrada za končící hradeckou brankářskou legendu Radima Ottmara.

Prvoligový nováček Hradec Králové, který bude hrát v příští sezóně v azylu, který mu poskytne stadion v Mladé Boleslavi se stejně jako ostatní kluby začal připravovat na novou sezónu. A jako první a téměř jistá posila se představil už dnes v přípravném duelu s pražskými Bohemians Jakub Klíma.

Dvaadvacetiletý obránce si přitom nebude muset zvykat na zcela nové prostředí. Do Hradce se totiž stěhuje z Mladé Boleslavi, kde budou Východočeši hrát svá domácí utkání. Klíma v lize doposud odehrál ve čtyřech sezónách 61 zápasů (všechny v dresu Boleslavi), ve kterých si připsal dvě asistence.

Kromě Klímy by mohl Votroky posílit i brankář Vilém Fendrich, který naposledy hájil barvy Opavy. Třicetiletý gólman by tak mohl nahradit ikonu klubu Radima Ottmara, který letos po postupu do nejvyšší soutěže ukončil profesionální kariéru. Hradec se v loňské sezóně potýkal s problémy právě na postu brankáře, kdy se v průběhu zimní přípravy zranili oba brankáři klubu a klub tak posílil Michal Reichl z Olomouce.

Zdroj: www.fchk.cz