Tipy na sázení: Chorvatsko vs. Španělsko

Tipy na sázení: Chorvatsko vs. Španělsko

Také v pondělí nás čekají dva osmifinálové duely mistrovství Evropy. Fotbaloví příznivci se mohou mimo jiné těšit i na zajímavý souboj mezi Španělskem a Chorvatskem. Kdo se bude radovat z postupu?

Chorvatsko postoupilo mezi nejlepších šestnáct mužstev Evropy ze skupiny D. V ní remizovalo s Českou republikou a porazilo skotský výběr, díky čemuž se se ziskem čtyř bodů umístilo na druhém místě.

V zápasech základní skupiny patřil mezi největší opory týmu Ivan Perišič, který vstřelil dva góly a na jeden přihrál. V pondělí ovšem kvůli nákaze koronavirem nebude moci do utkání zasáhnout.

To Španělsko nevstoupilo do evropského šampionátu ideálně. Po dvou duelech mělo na svém kontě pouze dva body, a tak muselo o svém postupu rozhodnout až v zápase se Slovenskem, které zvládlo poměrem 5:0.

Nejproduktivnějším hráčem výběru trenéra Luise Enriqueho je Pablo Sarabia. Devětadvacetiletý kmenový hráč PSG vstřelil jeden gól, ke kterému přidal dvě asistence.

Na co si tedy vsadit? Dá se očekávat vyrovnaný zápas, jehož papírovým favoritem budou hráči z pyrenejského poloostrova. Ti ovšem poprvé na turnaji nebudou moci využít domácího prostředí, neboť se bude hrát na stadionu v Kodani.

Chorvaté, kteří si v roce 2018 zahráli finále mistrovství světa, ovšem nebudou jednoduchým soupeřem. Proto doporučuji vsadit na to, že obě mužstva vstřelí gól v kurzu 2.05.

Tip na sázení | Oba týmy dají gól v kurzu 2.05 u Tipsportu