Na Bazalech věří, že bude De Azevedo dál rozdílovým hráčem kádru. V Baníku se stává inventářem...

Na Bazalech věří, že bude De Azevedo dál rozdílovým hráčem kádru. V Baníku se stává inventářem...

Zkušený brazilský křídelník Dyjan Carlos de Azevedo, jenž byl v uplynulé ligové sezoně nejlepším střelcem Baníku, ostravské Bazaly hned tak neopustí a své působení ve Slezsku si nadále prodlouží.

Třicetiletý záložník, jehož čeká po nedávné remíze s Kroměříží (1:1) sobotní příprava proti Třinci či Prostějovu, si totiž plácl s představiteli Baníku na nové roční smlouvě do 30. června 2022.

"Byla uplatněna opce a od čtvrtečního dne začíná platit nová smlouva na další rok. Věříme, že Carlos bude pokračovat ve svých výkonech z poslední sezony," uvedl na webu fcb.cz sportovní ředitel Alois Grussmann.

De Azevedo tak zahájí na ostravské půdě již svou osmou sezonu, což z něj společně s Janem Laštůvkou dělá služebně nejstaršího hráče soudobého áčka Baníku.

K tomuto datu odehrál Kanárek s minulostí v FC Paříž, Honvédu Budapešť či Partizánu Bardejov na nejvyšší tuzemské úrovni 144 duelů s bilancí čtyřiadvaceti přesných zásahů. O pětadvacátou trefu se bude moci pokusit již v závěru července proti Jablonci...

Baník hrábl do boleslavského kádru a na Bazaly se přesunují Budínský i Klíma

Zdroj: fcb.cz