I kdyby na stadionu vypukl požár, oni by pořád byli na hřišti, zlobili se na krajany Podolski, Ballack či Bobic

I kdyby na stadionu vypukl požár, oni by pořád byli na hřišti, zlobili se na krajany Podolski, Ballack či Bobic
OBSAHUJE OHLASY

Pouhé jedno vyhrané utkání ze čtyř a vypadnutí v osmifinále Eura. Éra Joachima Löwa, který odkoučoval na lavičce německé reprezentace 198 zápasů, vskutku neskončila kdovíjak slavně...

"Hořký konec jedné éry", "slzy ve Wembley" nebo "Na shledanou Jogi". Toť vybrané titulky z německého tisku. A bývalí reprezentanti Die Mannschaftu, který přebírá Hans Dieter Flick, byli možná ještě kritičtější...

Němce zastavil Albion, který byl přitom v turnaji poměrně nepřesvědčivý. "Vyřazení je absolutně zasloužené. Směrem dopředu jsme neprojevili žádnou odvahu. A i když jsme inkasovali, nic jsme si kromě jedné šance nevytvořili. Je to škoda, protože jsme přišli o velkou šanci," smutnil devětačtyřicetiletý internacionál Fredi Bobic, jenž v minulosti střílel branky za Stuttgart, Dortmund, Bolton, Hannover nebo Herthu Berlín.

"Bylo to vystřízlivění. První poločas s Anglií ukázal, že jsme neměli žádnou odpověď a zbytečně jsme se stáhli. Navíc nechápu, proč jsme tak dlouho čekali na střídání," kroutil hlavou někdejší středopolař Leverkusenu, Bayernu i Chelsea Michael Ballack, jenž si v národním mužstvu připsal 98 vystoupení a 42 branek.

Lukas Podolski, jenž ještě stále neukončil profesionální kariéru a rád by si ji ještě na rok či dva prodloužil, nechápal apatii německých reprezentantů. "Chyběla jakákoliv ambicióznost nebo bojovnost. Když jste se podívali na tváře hráčů, vypadali úplně bez emocí. Nic v nich nebylo. I kdyby na stadionu vypukl požár, oni by pořád byli na hřišti," uzavřel nasupený "Poldi", jenž naposledy kopal v Turecku.

Vaclík a Serie A? Reprezentační jednička se prý dohodla na smlouvě pod Vesuvem a přijde za Lobotkou

Zdroj: ceskatelevize.cz

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.