Rýsuje se velká posila pro Jarolíma. S Boleslaví začal trénovat Škoda, jenž v Rizesporu zastínil i Rémyho

Rýsuje se velká posila pro Jarolíma. S Boleslaví začal trénovat Škoda, jenž v Rizesporu zastínil i Rémyho

I když Michal Škoda Mladou Boleslav po sezoně 2020/2021 opustil a aktuálně ho je možno zastihnout v kádru Českých Budějovic, z města automobilů by se ono příjmení vytratit nemuselo...

V pátek dopoledne se totiž zapojil do týmu kouče Karla Jarolíma jeho starší bratr Milan Škoda, který doposud působil v tureckém Rizesporu, kde mu ovšem vypršel kontrakt.

Smlouva s pětatřicetiletým ofenzivním veteránem a účastníkem minulého Eura ale dosud podepsána nebyla. "O dalších detailech možného angažování v našem týmu budeme informovat," zaznělo na serveru fkmb.cz.

Člen Klubu ligových kanonýrů, jenž by se měl v budoucnu vrátit v jiné úloze do Slavie a kdo ví, jestli to ještě nebude přes béčko, by ale byl pro boleslavský fotbal velkou posilou.

Sezony Süper Lig totiž zakončil v podprůměrném týmu s deseti, respektive devíti přesnými zásahy a to na Çaykur Didi stadionu neodehrál ani zdaleka všechno.

Nemluvě o tom, že se mu podařilo přestřílet i o rok mladšího Francouze Loica Rémyho, jenž svého času pálil za Lyon, Olympique Marseille, Chelsea, Crystal Palace, Nice, Queens Park Rangers, Lille, Las Palmas nebo Getafe.

V sobotu dopoledne změří klub Suchého, Auera, Mešanoviče, Skaláka, Ewertona a spol. síly s Příbramí. Jestlipak u toho bude i navrátilec Škoda?

Jsem hrdý, že budu ve Spartě působit další rok, hlásí Vácha. S rezervou prodloužili i další 2 hráči...

Zdroj: fkmb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.