Karviná vítá třetí letní posilu. Aleš Nešický tam putuje z Opavy. Chtěl zůstat v lize

Karviná vítá třetí letní posilu. Aleš Nešický tam putuje z Opavy. Chtěl zůstat v lize
PŘED SEZONOU

Karviná v sobotu představila svou třetí letní posilu. Tou je devětadvacetiletý ofenzivní záložník Aleš Nešický, který ale strávil uplynulý ročník v Opavě. Ta ale z nejvyšší soutěže spadla, takže hledal způsob, jak by v lize zůstal. A shodou okolností se ozvala Karviná.

„Aleše jsme měli vytipovaného delší dobu. Jsem rád, že tentokrát už vše dobře dopadlo. Poslední půlrok v Opavě mu osobní stránce vyšel a věřím, že na své výkony naváže i v našem dresu. Má dobrou kopací techniku, zahrává i standardní situace. Je to ofenzivní hráč a počítáme s ním do středu hřiště,“ uvedl pro klubový web sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

 Nešický doposud odehrál v nejvyšší soutěži 47 utkání a vstřelil v nich 6 gólů, přičemž pět z nich bylo v letos na jaře, kdy se snažil pomoci udržet Opavě v lize. „Chtěl jsem zůstat v nejvyšší soutěži, Karviná byla nejrychlejší, domluvili jsme se na podmínkách a hned jsem se připojil k týmu. Byl nejvyšší čas, za chvíli startuje liga. Jsem rád, že jsem tady,“ podělil se o své dojmy čerstvý Karviňák.

Zdroj: www.mfkkarvina.cz