Mihálik: O nabídce Dynama nebylo nutné dlouho přemýšlet. Shodli jsme se, že je to dobrý krok

Mihálik: O nabídce Dynama nebylo nutné dlouho přemýšlet. Shodli jsme se, že je to dobrý krok

Jeho přesun se uskutečnil velmi rychle, ale ani jedna strana toho rozhodně nelituje. Ondřej Mihálik se v pátek přestěhoval z Plzně do Budějovic a v sobotu již oblékl černobílý dres v přátelském utkání proti Táborsku. Od přesunu na novou adresu si slibuje větší herní vytížení a možnost ukázat, jakým talentem disponuje.

V uplynulé sezóně naskočil v barvách Viktoriánů do 22 zápasů, ale většinou jako střídající hráč, tudíž nasbíral celkem jen 577 minut. Na jihu Čech by měl patřit k členům základní sestavy a dostal více prostoru ve hře. „Musím říct, že to bylo strašně rychlé. Ve čtvrtek jsem se dozvěděl, že Budějovice o mě mají zájem. V pátek ráno se přesun definitivně dotáhl,“ nechal se slyšet záložník na klubových stránkách Dynama.

„Shodli jsme se, že je to pro mě dobrý krok, abych měl herní vytížení a znovu získal sebevědomí. Po zranění jsem toho moc v základní sestavě neodehrál. Ptal jsem se na Dynamo kluků z Plzně, kteří tu dříve nastupovali. Moc dlouho jsem o tom nepřemýšlel, skočil jsem po tom, protože jsem věděl, že je to pro mě šance,“ pokračoval čtyřiadvacetiletý hráč se zkušenostmi ze zahraničí.

V sobotu stihl naskočit do rozjetého vlaku a také už si stihl promluvit s trenérem o své roli v týmu. „Je to nastavené tak, že České Budějovice mi chtějí pomoci s větší zápasovou praxí a já udělám maximum, abych týmu pomohl k co nejlepšímu umístění,“ dodal Mihálik.

Zdroj: dynamocb.cz