Řezníček vstupuje podruhé do stejné řeky a poprvé v kariéře oplývá druholigovým statusem...

Řezníček vstupuje podruhé do stejné řeky a poprvé v kariéře oplývá druholigovým statusem...

Kabina čerstvě druholigové Zbrojovky přivítala novou ofenzivně laděnou tvář. Nebo spíše staronovou, jež ještě ve své profesionální kariéře nikdy FNL nehrála...

Do Brna totiž dorazil forvard, který už v jeho dresu odehrál sezony 2015/2016 a 2016/2017, s tím, že právě ve druhém největším městě Česka si stanovil střelecký rekord za jeden ligový ročník.

Sportovní ředitel Tomáš Požár se domluvil na spolupráci s třiatřicetiletým Jakubem Řezníčkem, se kterým se po uplynulém ročníku rozloučily Teplice.

Bývalý hráč Viktorie i Sparty poprvé trénoval s brněnskou družinou první červencové pondělí, kdy také absolvoval zdravotní prohlídku a dořešení posledních formalit a detailů u smlouvy.

Hráč se zkušenostmi z belgické First Division A, jenž v rodné zemi hrál i za Sigmu, Příbram, Mladou Boleslav nebo České Budějovice, je zatím v české nejvyšší soutěži na 301 startech a 77 brankách.

Protože pořád sní o vstupu do Klubu ligových kanonýrů, v dresu Zbrojovky by rád navázal na své předešlé působení, které končil pětadvaceti soutěžními brankami.

Debut ve staronovém trikotu by mohl Řezníček absolvovat již za pár dní proti Vysočině Jihlava.

435 milionů za Hložka? Částka je velmi reálná, ještě ale cítím rezervy směrem nahoru, říká Paska

Zdroj: fczbrno.cz