Přesune se Ronaldo za velkou louží? Portugalská hvězda nabila spekulantům zbraň ke střelbě

Přesune se Ronaldo za velkou louží? Portugalská hvězda nabila spekulantům zbraň ke střelbě

Již několik měsíců se šeptá o možném odchodu portugalské hvězdy z Turína. Ronaldo by se mohl vydat hned celou řadou směrů. O jeho služby se uchází nejen PSG či Manchester United, ale uvítali by jej i v rodné zemi v barvách Porta. Jednou z možností je i přesun za velkou louži, který je čerstvě skloňován nejvíce, neboť mu CR7 nasmečoval svou koupí hotelu v New Yorku.

V národních barvách triumf na ME neobhájil, ale s pěti trefami se uchází o krále střelců celého turnaje. Ronaldo je stále majetkem Juventusu, ale není žádným tajemstvím, že mu celá řada věcí uvnitř Staré dámy nevoní. I proto se hovoří o tom, že by mohl v nové sezóně hájit barvy jiného chlebodárce.

Zkušený útočník v posledních dnech přiživil spekulaci o odchodu za velkou louži do MLS, kde se o něj uchází Miami United. Jeho majitelem je David Beckham, který se netají tím, že by rád do svého klubu přivedl pár hvězd z Evropy.

Ronaldo již delší dobu vydělává i mimo fotbal, neboť má svou síť hotelů napříč celou Evropou. Konkrétně můžete výsledek jeho podnikatelského záměru nalézt třeba v rodné Madeiře, ale i v Lisabonu či Madridu. První hotel mimo Evropu otevřel nyní v New Yorku v rušné lokalitě Times Square. Aby posílil svou značku v USA a zviditelnil i své podnikání, mohl by se skutečně přesunout do MLS.

Zdroj: sportky.zoznam.sk

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.