Kronus ani Štursa na Stínadlech nezaujali, šanci na první ligu v barvách Sklářů naopak stále živí Pinc

Kronus ani Štursa na Stínadlech nezaujali, šanci na první ligu v barvách Sklářů naopak stále živí Pinc

V Teplicích už vědí, že Kronus ani Štursa u nich šanci nedostanou. Šanci naopak stále má třiadvacetiletý forvard Dušan Pinc, jenž patří rezervě Viktorie Plzeň a v poslední době se objevil i v Příbrami či Táborsku.

"První týden vypadali daleko líp, pak jim už docházela trochu šťáva. Vyhodnotili jsme si to tak, že jejich minutáž by asi během podzimu nebyla tak velká, tak jsme se to rozhodli ukončit. Naopak ještě zkoušíme vysokého útočníka Dušana Pince," pronesl idnes.cz citovaný hlavní kouč Radim Kučera.

Jeho mužstvo v dosavadní letní přípravě nepřesvědčilo a v červenci se prezentovalo nic moc výsledky - prohra s Vlašimí, remíza s Táborskem. V obou případech přitom byli Skláři proti zástupci druhé ligy favoritem...

"Chvílemi nepůsobíme špatným dojmem, máme dobrou přípravnou kombinaci, ale pak zase něco vymyslíme a soupeř nás potrestá. Už minulou sezonu jsme dostávali laciné góly a ani teď v přípravě se toho nemůžeme vyvarovat. Nevím, z čeho to plyne, může v tom být i únava," krčil rameny někdejší stratég Jihlavy, jehož vyjádření nabídl server idnes.cz.

V právě probíhajícím týdnu už se řeší na Stínadlech zejména taktická stránka věci. Generálka na soutěžní boje pak čeká na teplický soubor v sobotu proti taktéž druholigové Dukle, s níž se utká v Modré. Samotná Fortuna:liga pak začíná pro žlutomodré 25. července výjezdem na jihočeský Střelecký ostrov.

Stále máme těžké nohy, informoval Havelka a potvrdil, že je liberečtí trenéři tlačí do střel z dálky

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.