Tvrdoň si padl do oka se Staňkem i Hruškou: Být ve Viktorii je pro mě splněným snem a velkým krokem v kariéře

Tvrdoň si padl do oka se Staňkem i Hruškou: Být ve Viktorii je pro mě splněným snem a velkým krokem v kariéře

V Doosan aréně uspěl na testech již druhý hráč. Po Modou Ndiayemu dostal tříletý kontrakt také slovenský strážce svatyně Marián Tvrdoň, jenž dosud působil v druholigovém Ústí nad Labem.

Na západě Čech ho tak čeká přímý souboj o místo s tandemem Jindřichem Staňkem a Alešem Hruškou.

"Marián je velmi kvalitním brankářem, který má za sebou úspěšnou sezonu ve druhé nejvyšší soutěži, kde byl vyhlášený nejlepším gólmanem. Zároveň nás přesvědčil během dosavadního průběhu letní přípravy a jsme rádi, že došlo k dohodě a můžeme jej oficiálně přivítat ve Viktorii," pochvaloval si na webu fcviktoria.cz generální ředitel Adolf Šádek.

Šestadvacetiletý fotbalista, jenž dříve chytal i za Děčín, Chomutov nebo Brozany, je s dotyčným krokem velmi spokojen. "Být ve Viktorii je pro mě splněným snem a velkým krokem v mé kariéře. Od začátku se v týmu cítím výborně, padli jsme si do oka s Jindrou Staňkem i Alešem Hruškou a máme dobrou partu. Mým cílem je nyní dát tomu všechno a pomoci týmu. Těším se i na atmosféru evropských pohárů, které jsem ještě nikdy neokusil," doplnil na fcviktoria.cz rodák z Nitry.

Ve čtvrtek odpoledne se Viktoria potká v rakouském Westendorfu s Arsenalem Tula. Jestlipak dostane Tvrdoň šanci alespoň na pětačtyřicet minut?

Boleslav udělila tvrdou lekci Varnsdorfu, Příbram i Budějovice mají před sebou těžké zkoušky

Zdroj: fcviktoria.cz