Další posily pro Boleslav! Které dva hladové borce ulovili Středočeši tentokrát?

Další posily pro Boleslav! Které dva hladové borce ulovili Středočeši tentokrát?

Vedení FK Mladá Boleslav nepřestává posilovat kádr pro nadcházející ročník Fortuna:ligy. Dalšími příchozími do týmu jsou druhý nejlepší střelec uplynulé sezony FNL Ladislav Mužík s talentovaným zadákem Davidem Juráskem.

Až příští týden začne nový ročník české nejvyšší fotbalové soutěže, je jasné, že jedním z černých koní bude Mladá Boleslav. Tedy soubor napumpovaný zvučnými posilami (Marek Suchý, Milan Škoda...) i tréninkovým drilem náročného kouče Karla Jarolíma.

Ten v pátek přivítal v mužstvu další dvě nové tváře. A byť si první ligu ještě nikdy nezahrály, v kádru Severočechů by rozhodně neměly být pouze do počtu.

Dvaadvacetiletý útočník Mužík patřil Pardubicím,  v uplynulém ročníku však hostoval v druholigové Chrudimi. A vedlo se mu náramně, když s 12 góly na kontě byl druhým nejlepším střelcem FNL. I proto si ho Boleslav pozvala k sobě do přípravy, a byť se Mužík záhy zranil, i tak s ním podepsala tříletou smlouvu.

Ještě o rok delší kontrakt si pak ve městě škodovek vysloužil o dva roky mladší Jurásek, jenž minulý ročník strávil v druholigovém Prostějově. V přípravě za Boleslav nastupoval na levém beku, a dokonce hned dvakrát skóroval.

Jak se asi jemu i Mužíkovi bude dařit v samotné sezoně?