Řezníček: Slyšel jsem, že slavit postup je pro každého hráče zážitek. Je na čase to absolvovat v Brně

Řezníček: Slyšel jsem, že slavit postup je pro každého hráče zážitek. Je na čase to absolvovat v Brně

Brněnská Zbrojovka získala před začátkem nové sezony velmi cennou tvář do útoku. Prioritou jihomoravského klubu je návrat mezi elitu, i když také v FNL je konkurence velká. Třiatřicetiletý ostřílený veterán Jakub Řezníček ale věří, že je v silách tohoto týmu do první ligy opět postoupit.

Odchovanec Příbrami zdejší prostředí z minulosti zná, neboť zde již dvě sezóny působil. O jeho příchodu věděli fanoušci již několik dní dopředu, ale na definitivní podpis smlouvy si museli počkat. „Čekalo se na majitele, protože byl v té době na dovolené. Nebyl ale problém, protože jsme se na všem domluvili a dolaďovaly se jen poslední detaily,“ nechal se slyšet Řezníček v rozhovoru pro iDnes.cz.

Jako volný hráč odešel z Teplic do Brna, kde už měl možnost si zdejší prostředí oťukat. „Tahle spolupráce rezonovala u obou stran, takže i já měl nejlepší motivaci se dohodnout. Když jsem tu byl, vynechal jsem dva zápasy kvůli žlutým kartám, jinak jsem byl pořád na hřišti. Odehrál jsem všechno včetně pohárů. Vždycky je příjemnější jít někam, kde už to člověk zná. Navíc chci pomoci Brnu dostat se zpátky tam, kam patří,“ pokračoval útočník s minulostí v Teplicích, Plzni, Spartě, Mladé Boleslavi či Příbrami.

„Já mám se Zbrojovkou společnou ambici jít nahoru, a když se to nepovede za rok, tak uvidíme, co bude. Chci ale zažít tu nádhernou věc jménem postup, po které jsem vždycky slyšel, že je to zážitek, který chce fotbalista mít,“ dodal Řezníček o ambicích svých i svého staronového klubu.

Zdroj: idnes.cz