Zavadil i Řezníček jsou pod tlakem konkurence, ale oba v tréninku ukázali, že na hřiště patří

Zavadil i Řezníček jsou pod tlakem konkurence, ale oba v tréninku ukázali, že na hřiště patří

Předsezonní tiskovou konferenci za sebou má i čerstvě druholigová Zbrojovka. krémě sportovního manažera Tomáše Požára se dostali ke slovu také hlavní trenér Richard Dostálek a nově zvolený kapitán Pavel Zavadil.

Právě funkční veterán, jenž se do klubu vrátil po čtyřech letech, by měl být spolu s velkou ofenzivní posilou Jakubem Řezníčkem pod velkým tlakem, nicméně základní sestava by jim utéci neměla...

"S oběma přišla kvalita a bude to ku prospěchu. Jsme schopní tým poskládat tak, abychom dokázali střídat rozestavení proti jakémukoliv soupeři. Oba hráči jsou také pod tlakem konkurence, ale oba v tréninku ukázali, že na hřiště patří," uvedl na webu fczbrno.cz Dostálek.

Třiačtyřicetiletý nestor, jenž se kvůli FNL vrátil z fotbalové penze, se nebojí toho, že na něj budou kolegové spoléhat. "Všichni se těšíme a půjdeme jasně za svým cílem. Osobně se cítím velmi dobře, naposledy jsem odehrál 65 minut v generálce, je to zápas od zápasu lepší. I v sobě cítím sílu, odhodlání a moc se na start těším. Náš cíl je jasný," přidal na fczbrno.cz exsparťan s minulostí ve švédském, izraelském i řeckém prostředí na konto cíle v podobě návratu mezi elitu.

Jeden z favoritů soutěže začíná už v pátek proti jihočeskému Táborsku. "Jsem rád, že jsem se mohl vrátit do známého prostředí, kde jsem působil pět let. Potkal jsem tu zase ty známé lidi, na které jsem byl zvyklý. Mančaft jsem už poznal, padli jsme si do noty, je tu dobrý mix hráčů. Mladí, střední generace i my starší. Zápas od zápasu jsme se lepšili a osobně se cítím velmi dobře, jsem rád, že jsem mohl celou přípravu absolvovat. Teď už se všichni těšíme na páteční výkop v Táborsku," uzavřel na fczbrno.cz fotbalista, jenž se v minulosti zjevil také v Sigmě, Ratíškovicích, Drnovicích, Příbrami i Baníku.

Nadstavba v české lize? Ano. Ale ve dvou skupinách – o titul a o záchranu! Prostřední „skupinu o nic“ zrušme!

Zdroj: fczbrno.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.