Krmenčík potvrdil návrat do Česka, posílí pražský klub. Bruggy za něj dostanou 65 milionů

Krmenčík potvrdil návrat do Česka, posílí pražský klub. Bruggy za něj dostanou 65 milionů

Podle serveru aktualne.cz se reprezentační útočník Michael Krmenčík stane novou posilou pražské Slavie, která za něj zaplatí údajně 65 milionů korun.

Pro partu okolo Jindřicha Trpišovského bude Krmenčík už pátou posilou v letním přestupovém okně. Slavia Bruggám za osmadvacetiletého útočníka zaplatí okolo 2,5 milionu eur (cca 65 milionů korun).

„Michal projevil velký zájem vrátit se do Čech. Je to vápnový útočník, my trenéři věříme, že v něm dřímá ještě větší potenciál, než třeba zatím ukázal. Já ho znám od 18 let. Kdysi jsem ho chtěl na hostování do Viktorky Žižkov, potom byl na spadnutí jeho přestup do Liberce. Nakonec tehdy zůstal v Plzni,“ uvedl už v červnu trenér Slavie Trpišovský, jehož slova nabídl web aktualne.cz.

Návrat potvrdil i sám Krmenčík, když na svůj Instagram umístil fotografii ze svého nového bytu v Dejvicích s popiskem „New home“.

Sešívaní přivedli před začátkem sezony už další čtyři hráče. Prvním byl z Jablonce Ivan Schranz, jako druhý přišel po konci ve Spartě Srb Srdjan Plavšič a po vypršení smlouvy v Plzni další křídelník Ubong Ekpai. Čtvrtou posilou byl dánský záložník Mads Emil Madsen a jako pátý by měl být brzy oficiálně oznámen Krmenčík.

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.