Proč nebyl Madsen ani na lavičce? Sešívaní potřebují od dánské posily jiná čísla i intenzitu...

Proč nebyl Madsen ani na lavičce? Sešívaní potřebují od dánské posily jiná čísla i intenzitu...

Byť se Slavia představila na zlínské Letné s několika posilami včetně Ekpaie, Schranze či Plavšiče, Mads Emil Madsen chyběl a v Baťově městě nefiguroval ani mezi náhradníky.

Na první kolo Fortuna:ligy nebyl nominován ani přesto, že obhájci primátu chybělo hned několik reprezentantů. Proč?

"Byl tady s námi, ale potřebujeme od něj jiná čísla, jinou intenzitu. Uvažovali jsme, jestli ho dát na lavici, ale nakonec jsme se rozhodli, že v sobotu a neděli hodně trénoval, v pondělí bude taky, aby měl tři dny po sobě," vysvětloval na klubovém webu Jindřich Trpišovský.

"Čekali jsme takový průběh zápasu a chtěli jsme mít na lavičce víc ofenzivních hráčů, kteří se nakonec taky dostali do hry. Bohužel se na lavičku vejde jen šest hráčů, což pro nás bude teď problém do doby, co budeme držet tuhle šířku kádru. Potřebovali jsme ty hráče, kteří nakonec šli do hry," objasnil na webu slavia.cz úspěšný kouč.

Třiadvacetiletý dánský středopolař s minulostí v Sikeborgu či Linci si tak bude muset na svůj soutěžní debut v sešívaném ještě počkat. Další příležitost k nominaci nastane třicátý červencový den na půdě teplických Sklářů.

Kvarteto zvučných jmen, které určitě zatraktivní nový ročník Fortuna ligy

Zdroj: slavia.cz