Proč Stanciu nakonec zůstal ve Slavii? Galatasaray nabídlo o polovinu méně, než bylo slíbeno

Proč Stanciu nakonec zůstal ve Slavii? Galatasaray nabídlo o polovinu méně, než bylo slíbeno

Podle šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka z přestupu Stanciua sešlo kvůli tomu, že agenti mluvili o částce kolem osmi milionů eur, jenže realita byla taková, že Galatasaray nabídlo čtyři miliony eur.

„Nico je páteří našeho týmu a nesmírně důležitým hráčem. Jeho příspěvek k loňskému zisku double i postupu do čtvrtfinále Evropské ligy byl zásadní, proto byla představa o jeho odchodu za nabízenou částku pro nás nepřijatelná,“ citoval web sport.cz slova Tvrdíka. Turecký velkoklub nabídl za osmadvacetiletého záložníka lehce přes čtyři miliony eur.

Slavii by mohl opustit Sima, o kterého je stále velký zájem. „Jediným hráčem, o kterého může trenér v tomto přestupním termínu přijít, je Abdallah Sima. Ve hře jsou stále tři zájemci o jeho angažmá. Nabídku na prodej Tomáše Holeše jsme naopak odmítli. Chceme na něm stavět, a proto pro něho připravujeme novou smlouvu,“ pokračoval boss sešívaných.

Se Stanciuem bude vedení Vršovického klubu ještě jednat. „Ve Slavii má navíc platnou dvouletou smlouvu. Budeme jednat a dojdeme ke společné představě o Nicově další budoucnosti,“ dodal někdejší ministr obrany Tvrdík, jehož slova citoval web sport.cz.

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.