Mihálikovi se obrovsky ulevilo a říká: Počítám, že budu muset přinést do pokladny více peněz

Mihálikovi se obrovsky ulevilo a říká: Počítám, že budu muset přinést do pokladny více peněz
OBSAHUJE VIDEO

Čtyřiadvacetiletý ofenzivní hráč Ondřej "Pišta" Mihálik má za sebou v barvách Českých Budějovic vydařenou soutěžní premiéru, kterou okořenil přesným zásahem.

A ten potřeboval jako sůl. Střelecké sebevědomí totiž není nevyčerpatelné. "Prosadil jsem se po opravdu dlouhé době, gól jsem nedal víc než rok. Je to pro mě velká úleva. Doufám, že se na jedné brance nezastavím a pomáhat týmu budu i nadále," uvedl na webu dynamocb.cz svěřenec Davida Horejše.

Za ligovou trefu nejspíš něco přistane i do klubové pokladnice. "Ještě jsem nezaplatil peníze za hostování, k tomu ten víkendový gól. Takže počítám, že budu muset přinést více peněz," usmíval se někdejší útočník Jablonce, Vlašimi či Alkmaaru, v jehož barvách toho ovšem příliš neodehrál.

Byť působí na jihočeském Střeleckém ostrově teprve pár týdnů, už je adaptován. "Myslím si, že mě kluci v kabině přijali rychle a dobře. Nemohu si na nic stěžovat," přidal kolega Škody, Hory, Hellebranda a spol.

Herní vytížení by se mělo oproti tomu západočeskému zlepšit. "Kvůli tomu jsem tady. V mém věku potřebuji pravidelně nastupovat a mít větší minutáž. Ale hlavně chci pomoct Dynamu k výkonům a dobrému postavení v tabulce. Přišel jsem, abych víc hrál a nastartoval svou kariéru. Ale samozřejmě nejde jen o mě, chci hlavně pomoci týmu," uzavřel bývalý mládežnický reprezentant Česka, jehož slova nabídly stránky dynamocb.cz.

V neděli 1. srpna vyrazí Dynamo do Uherského Hradiště, kde je doma 1. FC Slovácko. Jestlipak bude Mihálik gólově úspěšný i v rámci premiérového výjezdu sezony?

Gebre Selassie novým středním obráncem? Baví mě to a věřím, že zápas od zápasu se tam budu zlepšovat

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.