Na Bednáře navázal Blažek aneb Více než 30 minut ve společnosti dvou sparťanských legend...

Na Bednáře navázal Blažek aneb Více než 30 minut ve společnosti dvou sparťanských legend...
OBSAHUJE VIDEO

Nový pořad Tomáše Řepky, který navazuje na někdejší "Blikanec", se jmenuje "Red Card" a bývalý kapitán Sparty, jenž zná z minulosti dotyčnou barvu více než dobře, ho rozjel před několika týdny.

"S hosty rozebírá aktuální témata, konkrétní momenty v klíčových utkáních, konfliktní herní situace i fotbalové zákulisí. Nevyhýbá se žádnému tématu. Žádné zásadní a kontroverzní nezůstává bez povšimnutí. Na přetřes přichází i osobní dotazy a neotřelé pohledy na český fotbalový rybníček," uvádí tisková zpráva.

Zatímco do premiérového dílu přijal pozvání exletenský forvard Roman Bednář, druhým hostem se stal člen Klubu ligových brankářů a nynější trenér brankářů druholigového Ústí nad Labem v jedné osobě Jaromír Blažek, jenž toho ve sparťanských barvách prožil ještě více.

Osmačtyřicetiletý exreprezentant s minulostí v 1. FC Norimberk je jedním z nejlepších přátel stopera Sokolou Červené Janovice, jenž v minulosti zářil nejen v barvách slavného "S", ale také ve West Hamu a Fiorentině.

Díl, ve kterém se potkaly dvě sparťanské legendy, se nakonec natáhnul na více než půl hodiny a mimo jiné v něm zaznělo i následující: "Plavšič je krysa. Ze Sparty do Slavie se nechodí."

Pochopitelně však došlo i na vzpomínky ze společného působení na sedmičce, v rámci čehož bylo zmíněno i to, že z chorvatského beka Manuela Pamiče udělalo dobrého fotbalistu až dotyčné duo...

Sadílek a Sparta? Podle nizozemského tisku to vypadá na roční hostování s opcí na trvalý přestup

Zdroj: Red Card