Pořízek Raiola už zase čeří vodu! Nabídl Pogbu k prodeji, jméno osloveného klubu vás šokuje!

Pořízek Raiola už zase čeří vodu! Nabídl Pogbu k prodeji, jméno osloveného klubu vás šokuje!

Se zajímavou informací přišel francouzský server le10sport.com. Ten ve čtvrtek informuje o tom, že slavný a dosti výstřední fotbalový agent Mino Raiola, který třeba prodával Pavla Nedvěda z Lazia do Juventusu, nabídl k transferu Paula Pogbu z Manchesteru United. A to do konkurenčního Liverpoolu!

Co přesně tím obtloustlý Raiola sleduje, ví asi jen on sám. Možná ještě Pogba. Anebo ani jeden. Každopádně je jisté, že fanoušci Manchesteru budou jeho krokem pořádně naštvaní. A není se co divit, když má být právě Pogba tím, kdo je vrátí zpátky na vrchol.

O jeho odchodu z United se mluvilo hlavně v době, kdy tým vedl José Mourinho. Ten už je však dávno pryč a mělo se všeobecně za to, že Pogbovy touhy po odchodu jaksi zmizely. Možná ano, Raiola však spřádá plány dál. A jde v  nich hodně daleko...

Podle renomovaného serveru le10sport.com už na téma francouzského záložníka vedl zcela seríózní rozmluvu se šéfy Liverpoolu. A to v tom smyslu, že už brzy bude Pogba k mání. Konkrétně v zimě, tedy jen půlrok předtím, než mu na Old Trafford vyprší smlouva.

Zda se v té době bude Pogba na Anfield Road opravdu stěhovat, nebo se jen jedná o chytrý plán, jak mu ještě zvýšit jeho gáži, teprve uvidíme. U lišáka Raioly si však člověk nemůže být jistý ani tím, že se jmenuje fakt Mino!

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.