Kapitán Boleslavi Matějovský: Chceme bavit diváky. Dneska se to povedlo

Kapitán Boleslavi Matějovský: Chceme bavit diváky. Dneska se to povedlo
ROZHOVOR

Kapitán Mladé Boleslavi a ostřílený matador Středočechů Marek Matějovský po vítězném utkání s Jabloncem zhodnotil pro server eFotbal.cz utkání se Severočechy.

Marku, jak by jsi zhodnotil dnešní utkání s Jabloncem?

No, tak jsme rádi, že jsme vyhráli a jsme rádi za tři body. Jsme taky rádi, že se to líbilo dneska fanouškům.

V minulém utkání jste nepředvedli špatný výkon, kromě asi patnáctiminutového výpadku. Trénovali jste speciálně nějaké situace nebo vás trenér přímo na nějaké chyby v kabině upozorňoval?

Výkon v Plzni nebyl dobrý výsledkově, ale herně to nebyl úplně propadák. Dnes jsme na ten výkon chtěli navázat a utkání zvládnout jak herně, tak právě i výsledkově. A to se nám, myslím, povedlo.

Na každém postu máte zkušeného hráče, v útoku je to Milan Škoda, v záloze ty, v obraně je to Marek Suchý a v bráně Jan Šeda. Jak to funguje v kabině, kdo z vás tam má hlavní slovo? Berou vás mladší hráči jako autority a sbírají od vás zkušenosti?

Tak hlavní slovo v kabině má samozřejmě trenér a ten mančaft je teď poskládaný dobře. Věříme, že můžeme být úspěšní. Táhneme všichni za jeden provaz a chceme v letost v Boleslavi dosáhnout co nejlepších výsledků a těšit naše fanoušky.

Máte nějaký cíl, do kterého místa byste se chtěli umístit.

Určitě ne, ani jsme se o tom nebavili. Uvidíme, na co to bude, ale samozřejmě chceme vyhrávat, protože to baví každého.

Český fotbal pro fanoušky! Už od neděle může přijít na tribuny více lidí, za jakých podmínek to bude?