Musíme se zlepšit v efektivitě, řekl po výhře 3:0 nad Jabloncem trenér Boleslavi Jarolím

Musíme se zlepšit v efektivitě, řekl po výhře 3:0 nad Jabloncem trenér Boleslavi Jarolím
OBSAHUJE VIDEO

Trenér Mladé Boleslavi po vítězném utkání s Jabloncem hodnotil na tiskové konferenci utkání. Ačkoliv mu udělala vysoká výhra radost, přesto ve hře Středočechů viděl jisté rezervy a možnost ke zlepšení.

„Vítězství 3:0. Nemůže to být jinak, než, že je spokojenost,“ komentoval boleslavský kouč výsledek utkání. „Myslím si, že důležitý moment byl ještě za stavu 0:0, kdy nás podržel Honza Šeda při té šanci Doležala. To si myslím, že byl důležitý moment, protože, kdyby se Jablonec dostal do vedení, možná ten další průběh mohl být jiný, ale nestalo se tak,“ dodal Jarolím, co podle něj rozhodlo o vítězství Středočechů.

Podle zkušeného trenéra poté Boleslav hru ovládla a zápas byl v její režii. „Pak si myslím, že jsme tu hru ovládli, dali jsme dva góly a měli jsme tam ještě situací z kterých se dalo skórovat,“ řekl na tiskové pozápasové konferenci. Přesto jsme hráče upozorňovali do druhého poločasu, že do toho musíme vstoupit aktivně a nedat Jablonci šanci na kontaktní gól. Ono to pak z jasného zápasu může dopadnout špatně,“ uvedl bývalý reprezentační trenér, z čeho měl do druhé půle mírné obavy.

„Řekl bych, že jsme nevstoupili špatně do druhé půle, ale pak nás tam vykolejily také zbytečné ztráty a Jablonec se čím dál víc dostával do hry, takže jsme na to reagovali střídáním. To si myslím, že se potom i naše hra zlepšila. Jablonci jsme se snažili nedat moc prostoru, což si myslím, že bylo celkem v pořádku. A měli jsme tam další šance, z kterých jsme mohli skórovat,“ zhodnotil Jarolím posléze i druhou půli. „Ono, když vyhrajete 3:0, tak to tolik nevadí, ale v jiném zápase si myslím, že by bylo potřeba nakládat efektivněji s těmi šancemi,“ zakončil Jarolím své vidění utkání podobnými slovy, která použil již po prvním ligovém utkání v Plzni.

Musíme se na zápas se Slávií maximálně zkoncentrovat, ví slovenský křídelník Ferencvárosu Mak

Zdroj: Youtube FK Mladá Boleslav

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.