Kane se už prý rozhodl pro přestup do City. Tottenham ho ale v plánu pustit nemá...

Kane se už prý rozhodl pro přestup do City. Tottenham ho ale v plánu pustit nemá...
PŘED SEZONOU

Hvězda Tottenhamu Hotspur Harry Kane je údajně odhodlána připojit se v létě k Manchesteru City v naději, že se na stadionu Etihad spojí s anglickým kolegou Jackem Grealishem. Právě „Kohouti“ v posledních dnech získali již zmíněného Grealishe z Aston Villy a rovněž Leona Baileyho z Bayeru Leverkusen. Tottenham svůj klenot pustit ale nechce.

A deník The Telegraph nyní uvádí, že anglický snajpr také rozhodl spojit svou budoucnost s City. To upřímně není až tak velké překvapení, neboť o přestupu Kanea z Tottenhamu do Manchesteru City se spekuluje dlouhodobě. Právě příchod Grealishe má být pro Kanea definitivním, co rozhodlo.

Osmadvacetiletý útočník se dlouhodobě netají tím, že by rád vyhrál ve své kariéře i nějakou cennou trofej, což se mu ve Spurs prostě asi nepovede. Již dávno bylo avizováno, že si Kane po úspěšném tažení Anglie na letošním EURO hodlá sednout s předsedou Tottenhamu Danielem Levym a prodiskutovat s ním svou budoucnost v klubu.

A nyní už se prý kapitán Anglie a Tottenhamu prostě rozhodl a už jen čeká na potenciální přesun do City. Spurs přitom letos svou ikonu prodat neplánovali. Současný Kaneův zaměstnavatel ale při případném vyjednávání drží eso v rukávu. Útočník má smlouvu v klubu ještě na další tři sezóny.

Blížící se příchod Grealisha na Etihad jen přesvědčí Kanea o ambicích šampionů upevnit si své místo na vrcholu anglického stromu a nakonec ukončit své pátrání po slávě Ligy mistrů. Pokud by tedy Kane ve Spurs zůstal, v letošním roce by byl ochuzen o elitní fotbal v evropských soutěžích a jeho touha soutěžit na nejvyšší úrovni by ho mohla být v příštích týdnech ještě větší.

Porážka jde jdenoznačně za mnou, řekl s velkou dávkou sebereflexe zklamaný Gebre po debaklu

Zdroj: The Telegraph a 90min.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.