Máme je nastudované, musíme podat náš nadstandard a máme velkou šanci postoupit, myslí si slávisté

Máme je nastudované, musíme podat náš nadstandard a máme velkou šanci postoupit, myslí si slávisté
OBSAHUJE VIDEO

Svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského jako tradičně už dva dny před venkovním pohárovým duelem odcestovali ke svému protivníkovi, kterým bude maďarský Ferencváros.

„Hráči, kteří jsou napsaní na soupisce, jsou všichni připraveni nastoupit. Uvidíme, jak se to vyvine. Máme před sebou ještě dva dny, může se během nich stát cokoliv. Věřím, že všichni budou v pořádku a moci nastoupit,“ sdělil médiím asistent trenéra Houštecký, jehož slova citovalo ČTK.

Vedení vršovického celku si už svého soupeře detailně prohlédlo. „Víme, že půjde o hodně, o všechno. Jarda Köstl, skauti a Marcel Šťastný navštívili jejich utkání proti Vilniusu (2. předkolo), já a (trenér) Jindra (Trpišovský) jsme byli na sobotním ligovém zápase. Byl tam s námi i Ondřej Kúdela jako zástupce hráčů. Vše jsme sledovali, máme je nastudované,“ pokračoval Houštecký.

„Bude to zápas ve vysokém tempu, mají kvalitu, výborné hráče do ofenzivy. V defenzivě by mohli mít okénka, která zkusíme potrestat. Věřím, že když podáme nadstandardní výkon, máme velkou šanci postoupit,“ dodal asistent Trpišovského.

Zdroj: ceskenoviny.cz