Že se šel Pelta rozhodčím omluvit za chování trenéra Rady? Tomu se musím jen smát, nechápe Švancara

Že se šel Pelta rozhodčím omluvit za chování trenéra Rady? Tomu se musím jen smát, nechápe Švancara
OBSAHUJE OHLASY

Ve 3. kole Fortuna ligy mezi Jabloncem a Bohemians 1905 se stal o poločase malér. Šéf Jablonce Miroslav Pelta šel o poločase do šatny rozhodčích, v té době domácí prohrávali s Bohemkou 0:1, utkání nakonec skončilo remízou 2:2. Incidentem se už také zabývá disciplinární komise LFA.

„Jestliže byl Miroslav Pelta skutečně o poločasu v šatně rozhodčích, je to hrůza, která zbytečně poškodí celý český fotbal. Dostal velkou facku. Věřím, že tam skutečně byl, dneska se dá všechno prokázat, jsou tu kamery, všichni si všechno fotí na mobily. Nemyslím si, že je to pomluva. Nemá tam co dělat a věřím, že ho rozhodčí okamžitě vyhodili. Ale už spekulace pojedou, nikdo je nezastaví,“ říká v ligovém komentáři pro aktualne.cz brněnský patriot Petr Švancara.

„Vysvětlení, že se šel omluvit za chování trenéra, je blbost. Tomu se musím jen smát. Něco říci museli, aby to trošku odůvodnili, ale nikdo tomu přece nevěří. Omluva za trenéra o poločase, to jsem nikdy neslyšel,“ pokračoval někdejší ligový kanonýr.

„Po zápase to beru, ale to jde trenér sám za sebe. Taky se mi stalo, že jsem při zápase vystříknul, ale po něm jsem to šel urovnat. A trenér Rada v sobě tuhle slušnost také umí najít, nepotřebuje žádného zástupce, navíc s takovou pošramocenou pověstí,“ dodal autor 59 branek v nejvyšší české soutěži.

Zdroj: aktualne.cz