Skláři začali zbrojit. Moldavskou naději už získali, beka z Pobřeží slonoviny si proklepnou

Skláři začali zbrojit. Moldavskou naději už získali, beka z Pobřeží slonoviny si proklepnou

Do Teplic, které zahájily nový ročník Fortuna:ligy třemi porážkami, přichází kapitán moldavské reprezentace do 19 let Vicu Bulmaga. 

Čerstvě osmnáctiletý mladík má za sebou už kompletní sezónu v domácí nejvyšší soutěži a na severu Čech už operuje od startu léta...

"Bulmaga se několik týdnů připravoval s naším B mužstvem a postupně jsme ho zapojili i do tréninků áčka. Ukazuje se, že to je velmi talentovaný hráč, který už v minulé sezóně, kdy mu bylo jen sedmnáct, pravidelně nastupoval v domácí nejvyšší soutěži," ozřejmil na webu fkteplice.cz sportovní ředitel Sklářů Štěpán Vachoušeks

Dnes již bývalý hráč klubu Dacia Buiucani, v jehož barvách odehrál 28 zápasů nejvyšší moldavské soutěže, se upsal na Stínadlech na příští čtyři sezony až do 30. června 2025.

Kromě Bulmagy, jenž může na nové adrese debutovat již v závěru rozběhlého týdne proti Jablonci, si bude moc hlavní kouč Radim Kučera proklepnout na testech také devatenáctiletého levého beka z Pobřeží slonoviny Christa Alphosen Nandjuiho, jenž přišel na teplickou půdu ze Spojených arabských emirátů. "

"Stále hledáme možnosti zkvalitnění našeho kádru v rámci našich aktuálních možností," uzavřel na stránkách fkteplice.cz funkcionář ve žlutomodrých barvách.

Kadlec se v devětadvaceti letech pokusí o velký comeback. Ve Spartě a její rezervě to však nebude...

Zdroj: fkteplice.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.