Vedení Sklářů vyvolalo jednání s nejzkušenějšími hráči. Je přesvědčeno, že se situace začne rychle obracet k lepšímu

Vedení Sklářů vyvolalo jednání s nejzkušenějšími hráči. Je přesvědčeno, že se situace začne rychle obracet k lepšímu

Druhé srpnové úterý zasedalo na Stínadlech teplické představenstvo ve složení Rudolf Řepka, Jiří Mašek, Libor sehnal a Pavel Šedlbauer. Důvod byl jasný - slabý start do nového ročníku Fortuna:ligy a s tím spojené poslední místo v tabulce.

Kvůli hrubé nespokojenosti s výsledky se v úterý na severu Čech jednalo s celým sportovním vedením včetně hlavního trenéra teplického áčka, což znamená, že byli "na koberečku" jak Radim Kučera, tak Štěpán Vachoušek.

"Vedení se rozhodlo také pro vyvolání jednání s nejzkušenějšími hráči, tak aby se zanalyzovaly konkrétní příčiny současné situace," zaznělo na stránkách fkteplice.cz.

Žlutomodří funkcionáři však i přes velmi vážnou situaci odmítají činit unáhlená rozhodnutí. Poslední kolo ve Zlíně bylo z teplické strany strašné a vedení věří, že dotyčný trend nebude mít pokračujícího trvání.

Úkol je jasný - do první reprezentační pauzy nové sezony zbývají tři utkání a v nich se musí zlepšit přístup, nasazení a především výsledky.

"Vedení je přesvědčeno, že i přes velmi těžké vylosování, se situace začne rychle obracet k lepšímu," vyšlo na webu fkteplice.cz.

V neděli přijede za Grigarem, Marečkem, Marešem, Mazuchem a spol. ambiciózní Jablonec, který za sebou bude mít výjezd do Glasgow. Že by šance na první body v ročníku?

Zdroj: fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.