Ještě jeden velký výdaj pro Chelsea? V Seville čekají na vyjádření a případnou nabídku

Ještě jeden velký výdaj pro Chelsea? V Seville čekají na vyjádření a případnou nabídku

Londýnská Chelsea by se mohla před novou sezonou nadechnout ještě k jednomu velkému výdaji. Podle informací deníku Marca stále neupustila od svého záměru ulovit francouzského obránce Julese Koundého. Jeho jméno je s týmem ze Stamford Bridge spojováno již několik měsíců, ale Blues zatím nedokázali nalézt shodu při vyjednávání se Sevillou o jeho uvolnění.

Ředitel španělského klubu Monchi stále čeká na vyjádření Chelsea a případnou novou nabídku, o které by se mohlo diskutovat. Dosavadní jednání ztroskotala na ceně a Blues nevyšel ani tah, že by opačným směrem zamířil Kurt Zouma. Šestadvacetiletý bek odmítl výměnu za svého krajana a negativně se postavil i k zájmu West Hamu.

Chelsea však svůj boj o Koundého ještě nevzdala. Vysoce hodnocený francouzský mladík je spojován i s Tottenhamem, ale šance, že by jej odlovila londýnská konkurence se zdá být mizivá. Také Sevilla větří, že schůdnější cesta povede právě přes jednání s Blues.

Podle listu Marca je Sevilla ochotná ještě vyjednávat, neboť větří, že by za uvolnění Koundého mohla inkasovat pořádný balík. Anglickému gigantovi vyslala vzkaz, že by se ráda přiblížila jeho výstupní klauzuli ve výši 80 milionů eur, ale údajně by svolila i na částku 60 milionů liber. Teď je řada na Chelsea, jak moc o perspektivního obránce stojí.

Zdroj: marca.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.