Bylo to pro mě náročné na hlavu, táhlo se to opravdu dlouho, přiznává staronová posila Sklářů Fortelný

Bylo to pro mě náročné na hlavu, táhlo se to opravdu dlouho, přiznává staronová posila Sklářů Fortelný
OBSAHUJE VIDEO

Kmenový záložník Sparty Jan Fortelný se po vyléčení zdravotních problémů opět vrací na severočeská Stínadla, na nichž ho čeká další hostování.

Skláři s ním chtěli pracovat již dříve, nakonec se vše uzavřelo až nyní. "O Honzův návrat jsme stáli od úvodu přípravy, ale bohužel ho dlouho trápilo zranění, proto se k nám připojil až nyní," vysvětlil sportovní ředitel žlutomodré značky Štěpán Vachoušek.

Fotelný už dotyčné prostředí velmi dobře zná. V minulé sezoně odehrál za Teplice 19 ligových soubojů s bilancí 2 gólových asistencí a nastoupil za ně také v domácím poháru...

"Vracím se sem moc rád, těšíl jsem se na kluky, protože jsem tu už strávil minulou sezónu. Věřím, že mi to tu opět pomůže vrátit se zpět do formy po zranění," přidal středopolař, jehož slova vyšla na webu fkteplice.cz.

Jeho přesun skutečně zbrzdily zdravotní neduhy. "Bylo to pro mě náročné na hlavu, táhlo se to opravdu dlouho. V jednu chvíli už to vypadalo, že by to šlo, ale zase do toho vletěly nějaké problémy, takže jsem rád, že konečně je to za mnou a už se můžu se spoluhráči připravovat na další zápasy," zaznělo z úst Fortelného.

Na nedělní utkání s Jabloncem ale ještě nejspíš připraven nebude. "Na neděli to bohužel nejspíš ještě nepůjde, ale na další zápasy už bych měl být připravený aspoň naskočit z lavičky," uzavřel staronový svěřenec kouče Radima Kučery, jehož vyjádření vyšlo na stránkách fkteplice.cz.

Kdy a kde uvidíte hrát sestavu z finále Eura 96 ve Wembley a úplně poslední klubové vystoupení Kuky?

Zdroj: fkteplice.cz