Kuchta: Škoda byl můj mentor, když jsem šel z dorostu do áčka. Je to velká škoda, že ho nemáme v Edenu

Kuchta: Škoda byl můj mentor, když jsem šel z dorostu do áčka. Je to velká škoda, že ho nemáme v Edenu
OBSAHUJE VIDEO

Sešívanou výhru na mladoboleslavské půdě řídili dva muži a sice Ivan Schranz a Jan Kuchta. Druhý jmenovaný střelec poznamenal, že se dotyčné tři venkovní body rodily po náročném programu velmi těžce...

Slavii pomohl k pokračování stoprocentní bodové jízdy odvolaný úvodní gól domácích i červená karta soupeře. "Boleslav nám to usnadnila, že přišla o vyloučeného hráče. Pak nám pomohla naše síla a hráči, co tam naskočili, takhle to potřebujeme," informoval Kuchta, podle nějž jeho tým uspěchal několik brejků.

Triumf o dva góly a s udrženým čistým kontem ho však potěšil. "Jsem rád, že jsem týmu pomohl, ten gól byl klíčový k tomu, abychom první půli dohráli v klidu. Schranzík pak přidal další gól a už se nám hrálo líp a kontrolovali jsme to," liboval si nejlepší střelec uplynulého ligového ročníku, který se dělil o korunu s Adamem Hložkem.

A co setkání s exslávisty Markem Suchým a Milanem Škodou? "Máru jsem nezažil, ale je to slavistická persona i se Škoďákem. Marek má ohromný přehled, zkušenost a vedení klubu v Boleslavi udělalo velmi dobře, když angažovalo tyhle dva borce. Mají mužstvu co dát. Škoďák byl můj mentor, když jsem šel z dorostu do A-týmu. Je to velká škoda, že ho nemáme ve svém mužstvu, ale myslím, že oba Boleslavi ohromně pomůžou a nebude se tu vyhrávat snadno," zavěštil si na webu slavia.cz rychlonohý forvard s minulostí v Liberci či Teplicích.

Rychlonohý Holanďan v Edenu dolétal? Van Buren zřejmě opustí Slavii, kdo o něj má zájem?

Zdroj: slavia.cz