Nedvěd o Kukovi: Přál bych mu, aby ještě neskončil, aby si to ještě všechno rozmyslel

Nedvěd o Kukovi: Přál bych mu, aby ještě neskončil, aby si to ještě všechno rozmyslel

Celek SK Rapid Psáry má za sebou oslavu devadesáti let, která se náramně povedla i díky tomu, že v charitativním zápase vyzval vicemistry Evropy z roku 1996.

Součástí nabušené víkendové akce byla i oficiální kariérní rozlučka třiapadesátiletého Pavla Kuky, jenž pomyslně roztrhl svou "registračku" platnou od roku 1974.

"Když to zhodnotím, tak si myslím, že jsem si splnil všechny dětský i klukovský sny a možná i daleko víc, než to všechno, co jsem si dovedl představit," pronesl Nova Sportem citovaný exslávista s minulostí v Kaiserslauternu, Norimberku nebo Stuttgartu, jenž dlouhé roky oblékal právě trikot Psárů.

Kromě Kuky na place nechyběli ani další výrazné postavy české historie jako Patrik Berger, Radoslav Látal, Petr Kouba, Jan Suchopárek, Radek Bejbl, Karel Poborský nebo Pavel Nedvěd.

"Popřál bych mu, aby ještě neskončil. Aby si to ještě všechno rozmyslel. Protože je fajn zahrát si takhle fotbal. A prostě si zaběhat a udělat něco pro zdraví. Takže si myslim, že je to dobrý pro nás pro všechny," zakončil na webu sport.tn.nova.cz. o pět let mladší držitel Zlatého míče z roku 2003, jenž už je řadu let viceprezidentem Juventusu Turín.

Slavia s Legií Varšava a s Baníkem, Sparta s Hradcem, Plzeň s CSKA Sofia a s Karvinou, Arsenal - Chelsea!

Zdroj: sport.tn.nova.cz