Možností přivést ne až tak využitého slávistu Musu se právě teď zabývá i PAOK Soluň...

Možností přivést ne až tak využitého slávistu Musu se právě teď zabývá i PAOK Soluň...

Třiadvacetiletý slávistický majetek Petar Musa už sice patří sešívanému "S" z Edenu několik let, nicméně žádný závratný počet zápasů za úřadujícího šampiona Fortuna:ligy neodehrál.

Je to dáno i tím, že byl v posledních letech chorvatský fovard zapůjčen jak ve Viktorii Žižkov a Slovanu Liberec, tak v bundesligovém Unionu Berlín.

Protože si v dosavadním ročníku české ligy na své konto připsal jen 80 minut herního času a zdá se, že Kuchta, Krmenčík, Schranz i Tecl budou v hierarchii před ním, ještě do konce přestupového okna se může v jeho případě udát další dočasná změna trikotu.

Momentálně se má o jeho služby ucházet PAOK Soluň, který je trojnásobným šampionem řecké Super Legue 1 a právě teď se nalézá v posledním předkole Evropské konferenční ligy, kde je jeho soupeřem chorvatská Rijeka.

Rumunským trenérem Lucescuem vedený tým, v němž působil v posledních měsících Musův současný kolega Michael Krmenčík, se měl na Sinobo Stadium vyptávat na možnost hostování a to i bez případné opce na trvalou spolupráci.

Řecká nejvyšší soutěž odstartuje 21. srpna, ale PAOK si onen úvodní duel s PAS Gianninou odložil. Boje v domácí lize tak zahájí až osmadvacátý srpnový den výjezdem an hřiště Asterasu Tripolis. Myslíte, že už u toho bude i vytáhlý Musa?

Masopust: Dokázali bychom si představit, že budeme více vyladění, musím říct, že to není úplně příjemné

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.