Rána pro Bayern! Elitní kanonýr prý touží klub opustit, jaký má k tomu důvod?

Rána pro Bayern! Elitní kanonýr prý touží klub opustit, jaký má k tomu důvod?

Server britské televizní společnosti Sky Sports přišel s velmi zajímavou informací. Už celkem brzy by prý řady Bayernu Mnichov mohl opustit Robert Lewandowski. Ten je sice v Bavorsku spokojený, zároveň se ale netají tím, že by si ještě moc rád zkusil další výzvu. 

Sky Sports se odvolává na informace z nejbližšího okolí samotného hráče. Ten prý dobře ví, že pokud chce v kariéře ještě jeden velký přestup stihnout, tak má na něj nejvyšší čas. Tuto sobotu mu totiž bude už 33 let.

Problém je, že smlouva v Bayernu mu vyprší až za dva roky. A Mnichovští ho budou chtít v klubu za každou cenu udržet. A to klidně způsobem, že na něj pověsí takovou cenovku, která všechny potenciální zájemce donutí dát od něj ruce pryč. Aktuální cena Lewandowského je prý více než 100 milionů liber.

"Jsem v Bayernu šťastný a momentáně nemám žádný důvod z něj odcházet," nechal se už několikrát slyšet sám hráč, který do Mnichova přišel z konkurenční Borussie Dortmund. 

Polský reprezentant získal v bavorském klubu sedm mistrovských titulů a loni s ním zvítězil i v Lize mistrů. V minulém ročníku německé nejvyšší soutěže nastřílel 41 branek, čímž překonal 49 let starý rekord Gerda Müllera.