Přestupem tohoto mladého Nigérijce by měly ještě více stoupnout možnosti v útoku a útočná síla Dukly...

Přestupem tohoto mladého Nigérijce by měly ještě více stoupnout možnosti v útoku a útočná síla Dukly...

Vedoucí tým druholigové tabulky, který vstoupil do nové sezony čtyřmi výhrami a jednou remízou, je bohatší o novou zahraniční akvizici.

Dukla přivedla na Julisku dvacetiletého nigerijského forvarda Qudriho Adebayoa Adedirana, jenž se v Dejvicích upsal na příští dva roky s dvouletou opcí na další spolupráci.

Tradiční pražské značce velmi dlouho trvalo, než se jí povedlo dotyčný podpis dotáhnout do konce. "Quadri přišel do Dukly na test a hodně nás zaujal. Můžeme jen doufat, že bude opakovat výkony jako v přípravném utkání s Varnsdorfem, kde se podílel na všech čtyřech brankách, které jsme vstřelili. Jeho přestupem by měly ještě více stoupnout naše možnosti v útoku a útočná síla," pochvaloval si sportovní ředitel Jan Staněk.

Levonohý Adediran, jenž naposledy působil na Maltě, se s celkem Bohuslava Pilného připravoval již od července a v novém prostředí se již adaptoval...

"V Dukle se cítím dobře, jako součást rodiny. Spoluhráči v kabině mě přijali, což je pro mě velice důležité. Těším se na to, až budu moci nastoupit do zápasů," přednesl útočník na webu fkdukla.cz.

Oficiální debut v soutěžním klání ho zřejmě čeká již v pátek 27. srpna proti exligové Opavě.

Dalším vážným zájemcem o Zbrojovku je vlivná agentura, která zastupuje 320 hráčů...

Zdroj: fkdukla.cz