Jaký týdenní plat nabízí Ronaldovi Manchester City? Šejci nicméně nechtějí dát Juve požadovaných 25 milionů liber

Jaký týdenní plat nabízí Ronaldovi Manchester City? Šejci nicméně nechtějí dát Juve požadovaných 25 milionů liber

Téměř celý Starý kontinent si špitá, že šestatřicetiletý gólostroj Cristiano Ronaldo momentálně pátrá po nové klubové výzvě a turínskou Starou dámu by mohl opustit již po třech sezonách.

Jeho agent Jorge Mendes již údajně rozhodil sítě a nabídnul ho Manchesteru City za přestupovou sumu 25 milionů liber, což se zdá být rok před vypršením kontraktu fér.

Titul obhajující Citizens by CR7 brali a byli by ochotni nabídnout Portugalci luxusní finanční podmínky, nicméně onu částku platit nechtějí. Tím spíš, že bude příští červen k dispozici úplně zadarmo.

Na Gianlucadimarzio.com se píše, že by mohl bývalý hráč konkurenčních Rudých ďáblů dostat na Etihad Stadium dvouletý kontrakt do června 2023 a jeho osobní dohoda by mohla přesáhnout 230 tisíc liber týdně, což není špatná nabídka.

Bianconeri ale žádají za svou ofenzivní hvězdu opravdu částku okolo 25 milionů liber, což by jim v závěru přestupového okna umožnilo najít nějakou relevantní náhradu.

Nejúspěšnějšímu klubu v historii Serii A se údajně zamlouvala myšlenka, že by mohla přijít do Turína brazilská hvězda City Gabriel Jesus, jenž je mnohem perspektivnější. Josep Guardiola měl ale podobný návrh smést ze stolu.