S proměňováním šancí máme problém od začátku sezony. Musíme na tom pracovat, hlesl známou pravdu Tecl

S proměňováním šancí máme problém od začátku sezony. Musíme na tom pracovat, hlesl známou pravdu Tecl
OBSAHUJE VIDEO

Zkušený forvard Stanislav Tecl dostal proti Legii šanci v základní sestavě Slavie. Protože však své dvě slibné příležitosti v polské metropoli neproměnil, jeho zaměstnavatel si po prohře 1:2 zahraje jen Konferenční ligu...

Byl to i s ohledem na brzké vyloučení Tomáše Holeše statečný boj, ale Evropská liga čeká na varšavského obra.

"Těžko se mi to hodnotí, protože ten zápas zlomila šance, kterou jsem neproměnil. Kdybych to proměnil na 2:0, tak si myslím, že už by na dva góly do naší sítě neměli sílu. Hrozně mě to mrzí, protože všichni na tom hřišti nechali všechno. A já jsem jim bohužel vůbec nepomohl," smutnil bývalý ofenzivní hráč Jihlavy, Plzně nebo Jablonce.

Velký podíl na vyřazení Slavie měl varšavský forvard Emreli, jenž dal za dva zápasy tři branky a byl hlavní hvězdou dvojzápasu. "Dá se říct, že nás porazil sám. To, co on dokázal, jsme my nedokázali. Je to těžké," přiznal svěřenec Jindřicha Trpišovského.

I když byli hosté v oslabení, tlak, závary ani centry nechyběly. Nic však využito nebylo včetně obří šance Petera Olayinky. "To už byl pro nás asi takový hřebíček. S proměňováním šancí máme problém od začátku sezony. Musíme na tom pracovat, protože to hodně sráží naše výkony, které si myslím, nejsou úplně špatné," zaznělo z úst Tecla.

EKL je však i tak lepší, než nic. "Chtěli jsme minimálně Evropskou ligu. Mrzí nás to strašně, ale prostě jsme ty zápasy nezvládli tak, jak jsme měli," uzavřel na slavia.cz třicetiletý rodák z Jindřichova Hradce.

Ekpaie krásný zápis do střelecké listiny nepřekvapil: Vím, co umím a čeho jsem schopný, když jsem zdravý

Zdroj: slavia.cz