Schickovi to zase střílí. Jeden gól dal, druhý padl po jeho akci. Šilhavý může jen litovat

Schickovi to zase střílí. Jeden gól dal, druhý padl po jeho akci. Šilhavý může jen litovat
OBSAHUJE VIDEO

Kouč reprezentace Jaroslav Šilhavý musí pořádně litovat toho, že nebude mít pro zářijové kvalifikační duely kanonýra Patrika Schicka. Ten, zdá se neztratil formu z evropského šampionátu. V utkání s Augsburgem jeden gól dal a druhý padl po jeho akci.

Snajpr Bayeru Leverkusen se trefil ve druhém utkání za sebou. Zatímco v prvním kole Bundesligy vyšel střelecky naprázdno, tak ve druhém utkání proti Mönchengladbachu zařídil druhou branku Bayeru při výhře 4:0. A střelecky to vyšlo momentálně nejlepšímu českému útočníkovi i v zápase Augsburgem (4:1).

První gól si vstřelili fotbalisté Augsburgu sami právě po Schickově akci, kdy se jim před bojovně naladěným českým útočníkem povedlo ukrýt míč pouze do své brány. Protože i o druhý gól Leverkusenu se postarali fotbalisté Augsburgu sami, vstřelil Schick až třetí branku svého mužstva. Český útočník nejprve ustál lehké podržení jednoho z fotbalistů bavorského klubu. Následně se míč předal na svoji silnější levačku a krásně nechytatelnou ranou vymetl pavučiny v šibenici brankáře Augsburgu.

Kouč reprezentace Jaroslav Šilhavý tak může jen litovat, že se mu útočník v březnovém souboji s Waelsem vykartoval. Očividně má totiž stále formu...