Pulkraba asi opět čeká návrat pod Ještěd. Kdo by naopak ještě mohl dorazit na Letnou kromě Haraslína?

Pulkraba asi opět čeká návrat pod Ještěd. Kdo by naopak ještě mohl dorazit na Letnou kromě Haraslína?

Sparta by měla poslední srpnové pondělí na Letné představit nového záložníka Lukáše Haraslína, jenž naposledy působil v Sassuolu Calcio a v minulosti prošel také Lechií Gdaňsk či Parmou.

To by však ještě od Tomáše Rosického nemuselo být všechno. V kancelářích aktuálních lídra Fortuna:ligy se mají více než týden před uzavřením přestupového okna řešit i další dva posty a sice hrotový útočník a levý obránce.

Protože si musí letenské "S" hlídat finanční fair play, příliš utrácet nemůže a usiluje o hostování s opcí, s tím, že v hledáčku vedoucího mužstva tabulky je hned několik známých tváří.

Co se týče gólového forvarda, spekuluje se i o Slovinci Andraži Šporarovi, jenž patří Sportingu Lisabon, Tomáši Pekhartovi, který stále řeší svou budoucnost v Legii a v minulosti již ve Spartě byl a také Róbertu Boženíkovi, jehož umístil na transfer listinu Feyenoord Rotterdam.

Pakliže by se vedení podařilo jednoho z nich dotáhnout, s největší pravděpodobností by to odnesl Matěj Pulkrab, který v této ligové sezoně zatím odehrál 162 minut čistého času bez gólového vyústění. V případě čtyřiadvacetiletého útočníka to vypadá na návrat pod Ještěd, s tím, že by se do Slovanu tentokráte odebral na přestup, leč s předkupním právem.

O malých jménech se pak nemluví ani v rámci levého kraje defenzivní řady, v rámci čehož jsou spojováni se slavnou tuzemskou značkou jak dvaadvacetiletý mladík Ondřej Zmrzlý ze Sigmy, tak reprezentanti Aleš Matějů z Bresice a Filip Novák z Fenerbahce Istanbul.

Vrba před cestou do Plzně: Fanoušci Viktorie jsou korektní, myslím, že tam budu přivítaný příjemně

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.