Podcast: Ronaldo v United, Arsenal na dně. Poškodili rozhodčí Chelsea?

Podcast: Ronaldo v United, Arsenal na dně. Poškodili rozhodčí Chelsea?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Ronaldo na Old Trafford, Arsenal u dna tabulky kontroverzní vyloučení Chelsea a nový, skvělý Tottenham. Výživný pořad o Premier League je připraven. 

Je zpět v Manchesteru. Šokující přestup, který nečekal nikdo. Jsou United po Ronaldově příchodu kandidáty na titul? Jak si rozdělí s Fernandesem standardní situace? A proč ho v City nechtěli? A je to víc, než příchod Messiho do PSG? Vše o velkém návratu legendy řešíme v první části pořadu.

Arsenal má po třech odehraných zápasech nula bodů a skóre 0:9. Kdo je na vině? Arteta, nebo hráči, kteří nejsou tak kvalitní? Je čas na výměnu trenéra, nebo může Španěl na Emirates stále uspět? 

Naopak skvěle se vede Spurs, severolondýnský rival Arsenalu je po třech kolech v čele tabulky. Čím se vyznačuje Tottenham pod Espiritem Santem? Jak tým poznamenala kauza Kane? A je Son přeceňovaný, nebo podceňovaný?

Šlágrem víkendu byl souboj Liverpoolu s Chelsea. Ten zcela poznamenalo vyloučení Reece Jamese. Zachoval se rozhodčí správně? Je dvojitý trest namístě? A co zápas napověděl o šancích obou týmů na titul? To vše v novém Kontrapresinku.

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.